Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Wyczechowo – oferty mieszkań na Kaszubach

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 2-pokojowe Wyczechowo

Wyczechowo,pomorskie

280 000 zł75 m² 3 733,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej części Wyczechowa, 15 minut do Kartuz, na Kaszubach. Lokal znajduje się w kameralnym budynku wielorodzinnym wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

579 000 zł65,20 m² 8 880,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Galaktyczna 6 to nowoczesny budynek wielorodzinny, obejmujący osiem funkcjonalnych i przestronnych mieszkań o powierzchni 65 oraz 60 m2. Każde mieszkanie posiada niezależne wejście,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

W pełni umeblowane mieszkanie na 3 piętrze w bloku po termomodernizacji. Składa się z przestronnego pokoju, osobnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz dużego balkonu z zabudową. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zeusa

Kowale(Wyczechowo + 21 km)

479 000 zł34,58 m² 13 851,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Jeśli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w świetnej lokalizacji i z szybkim dojazdem do Gdańska ta oferta jest właśnie dla Ciebie! tylko W naszym biurze! Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł53,60 m² 12 966,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Jasne trzy pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 53,60 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze bloku mieszkalnego, usytuowanego w Borkowie gm. Pruszcz Gdański przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Straszyn

Straszyn(Wyczechowo + 22 km)

610 000 zł55,30 m² 11 030,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, w niezwykle malowniczej i urokliwej miejscowości, z bezpośrednim dostępem do strefy przyrody, otoczonej rozległymi terenami zielonymi, jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gerberowa

Rotmanka(Wyczechowo + 24 km)

745 254 zł74,60 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o powierzchni 74,60 m2 na trzecim piętrze. Mieszkania zaprojektowane o charakterze funkcjonalnym, bardzo przestrzenne. Otwarta strefa dzienna z salonem i aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boczna

Straszyn(Wyczechowo + 22 km)

351 192 zł34,23 m² 10 259,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przytulne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 29 m , położone w spokojnej części Straszyna Mieszkanie składa się z: jasnego, ustawnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Plutona

Straszyn(Wyczechowo + 22 km)

749 000 zł67,20 m² 11 145,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Stylowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,20 m na prestiżowym Osiedlu Modre w Straszynie. Lokalizacja: osiedle Modre - najbardziej prestiżowe osiedle w Straszynie. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

474 999 zł54 m² 8 796,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

<!-startfragment-> Komfortowe 3 pokoje | Gotowe do zamieszkania | Świetna lokalizacja Na sprzedaż oferowane jest funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 53,53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Szydlice,Kościerzyna(Wyczechowo + 25 km)

390 000 zł46,96 m² 8 304,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż ustawne mieszkania o powierzchni 46,8 m , zlokalizowanego na 4. piętrze bloku przy ul. Staszica w Kościerzynie. W skład mieszkania wchodzą: -dwa osobne, ustawne pokoje,.